Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO-E |
| Rozmer | 600x1620 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1620 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 800.00 W |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 19.5000 kg |
| EAN | 8590913935176 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 600 |
| Výška | 1620 |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Rozmer | 600x1620 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Príkon | 800 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | metro-e |
| Váha | 19.5 |
kalkulačka