Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 7,5x11,5x5,5 cm |
| Farba | Biela |
| Výbava | Časovač |
| Hmotnosť / ks | 0.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913846328 |
| Taric | 91070000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.15 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Výbava | Časovač |
| Rozmer | 7,5x11,5x5,5 cm |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka