Váš nákupný košík je prázdny

Plechové strešné krytiny CLASSIC SERIES

Cenová ponuka na krytiny + doprava ZADARMO?

Chcem ponuku

CLASSIC SERIES je séria populárnych plechových strešných krytín, ideálne prispôsobená projektu strechy. Jej súčasťou sú rôznorodé profi ly strešných krytín vyrábaných vo forme tabúľ plechu rezaného na konkrétny, objednaný rozmer.

Séria klasických plechových strešných krytín zahŕňa už známe produkty so stabilnou pozíciou na trhu: ALFA® a GAMMA®. V roku 2020 doplnili CLASSIC SERIES tri úplne nové profi ly: HETA®STIGMA® a BAVARIA Roof®.


Najdôležitejšie vlastnosti strešných krytín CLASSIC SERIES:

  • Tabule plechu rezané na konkrétny objednaný rozmer sú ideálne prispôsobené danému projektu strechu.
  • 3D rezanie podľa tvaru vlny, ktoré ukrýva horizontálne spoje tabúľ výrazne prispieva k estetike záverečnej úpravy strechy.
  • Hotové montážne otvory na zvislých prelisoch, ktoré umožňujú rýchle a presné spájanie tabúľ. Výhodou je nielen uľahčenie montáže, ale aj urýchlenie samotných prác (týka sa verzie s prelisom 30 mm a vyšším).
  • Dostupné vo všetkých farbách, hrúbkach a typoch povrchovej úpravy.
  • EASY LINK - autorské riešenie zavedené v strešných krytinách HETA® a ALFA®, vďaka ktorému k sebe tabule priliehajú tak, ako nikdy predtým. Špeciálne výrezy a vyprofi lovanie krajného prelisu umožňujú ideálne spojenie tabúľ v mieste ich styku.

ALFAViac➜

NAJPREDÁVANEJŠIA STREŠNÁ KRYTINA

ALFA® s modulom 350 alebo 400 mm poskytuje viacero možností a viacero možností prináša väčšiu spokojnosť. Dopracovaná v každom detaile predstavuje svoje čaro z každej strany domu a... sveta. Vyberte strechu s neopakovateľným charakterom.

HETA Viac➜

HETA® je jedinečný originálny dizajn, ktorého mohutnosť dáva budovám charakter monumentálnej modernosti.

STIGMA Viac➜

STIGMA® - wyberte strechu s neopakovateľným charakterom.

BAVARIA Viac➜

BAVARIA® Roof je výrazný, charakteristický vzorec, ktorý je dobre známy strešníkom a ktorý si zákazníci dobrovoľne vyberú a ktoré sme obohatili o najnovšie technologické riešenia.

GAMMA Viac➜

Plechová strešná krytina GAMMA® je moderná strešná krytina, ktorá vychádza z tradičných pálených škridiel.Dôležitou vlastnosťou plechovej strešnej krytiny GAMMA® je jej symetrický tvar, ktorý významne zjednodušuje montáž a spolu s výškou profilu dodáva streche mimoriadny estetický efekt.

Povlaky a farby