Váš nákupný košík je prázdny

TRAPÉZOVÉ PLECHY

Cenová ponuka na krytiny + doprava ZADARMO?

Chcem ponuku

TRAPÉZOVÉ PLECHY

Trapézové plechy sú výrobky, ktoré si vďaka svojim univerzálnym vlastnostiam nachádzajú široké uplatnenie v stavebníctve. Osvedčujú sa ako strešná krytina, ako aj opláštenie fasád počnúc najmenšími objektmi (garáže, prístrešky) a veľkoplošnými výrobnými halami či obchodnými centrami končiac.Naša ponuka zahŕňa širokú škálu výrobkov, od úspornejších riešení až po vysoké konštrukčné profily s parametrami, ktoré ich umožňujú využiť aj pri tých najnáročnejších priemyselných aplikáciách.Výrobky sú dostupné v bohatej škále odtieňov a povrchových úprav, rezané podľa individuálnych požiadaviek.Pri všetkých profiloch trapézového plechu môžeme použiť vrstvu proti kondenzácii. Takáto vrstva pohlcuje kondenzát a zabraňuje prieniku vlhkosti neizolovanými povrchmi.

 

Na našej internetovej stránke www.bp2.eu máme k dispozícii na stiahnutie tabuľky nosnosti a informačné listy produktov pre všetky profily trapézových plechov, ktoré máme v ponuke.

Doplnkové prvky systému pre trapézové plechy v strešnej verzii: tesnenie pod hrebenáč a odkvap, komunikačný systém, strešné svetlíky, antikondenzačné nátery, odvetrávací komín.

 

Ponúkame perforovanie trapézových plechov. Podrobnosti (tvar, veľkosť, rozmiestnenie otvorov a ďalšie) sú dohadované individuálne s obchodným oddelením.

  Viac➜   

Trapézový plech T-7 je bežne používaný profil na garážové brány, oplášťovanie kontajnerov, a tiež ako podhľad vo farbe strešnej krytiny alebo v povrchovej úprave imitácie dreva.

 Viac➜

Trapézový plech T-14 je profil, ktorý je dostupný v strešnej a fasádnej verzii. Najčastejšie sa používa na garážové brány a oplášťovanie kontajnerov, a tiež ako podhľad vo farbe strešnej krytiny alebo v povrchovej úprave imitácie dreva.

 Viac➜

Profil T-18 je husto profilovaný trapézový plech s odvodňovacou drážkou, určený tak na strechy ako aj na fasády.

 Viac➜

Trapézový plech T-18 ECO je strešný (s odvodňovacou drážkou) a fasádny profil so zaujímavým vzorom s výstužným vlnitým prelisovaním a s veľmi efektívnou úžitkovou šírkou. Trapézový plech T-18 ECO je efektívny, efektný a úsporný.

 Viac➜

T-35 je strešný a fasádny trapézový plech. Používa sa predovšetkým ako obklad stien, často projektovaný v kombinácii so stenovými kazetami. Vďaka svojim parametrom je tento plech určený na väčšie investície, avšak používa sa aj ako strešná krytina individuálnych stavieb.

 Viac➜

Trapézový plech T-35 ECO je vďaka svojim parametrom určený na väčšie investície. V porovnaní so základnou verziou trapézového plechu T-35 majú o jedno zvlnenie menej, čo umožnilo zväčšiť o 15 mm efektívnu šírku krytiny. Trapézový plech T-35 ECO je dostupný v strešnej a fasádnej verzii.

 Viac➜

Profil T-50 sa používa predovšetkým v priemyselných objektoch. Je to konštrukčný profil na ploché strechy, ktorý sa okrem iného používa aj ako nosná vrstva zateplenia. Vďaka zaujímavej kresbe sa používa aj ako vrchná strešná či fasádna krytina.

 Viac➜

Trapézový plech T-55 sa používa predovšetkým v priemyselnom stavebníctve, ako strešná krytina alebo fasádny obklad. Výrobok sa môže používať aj ako konštrukčný plech, a tiež na stropy a debnenia zalievané betónom.

 Viac➜

Profil T-60 sa používa ako obklad hál, veľkoplošných a maloplošných objektov, predovšetkým na izolované strechy, ale aj ako vonkajšie zastrešenie.

 Viac➜

Trapézový plech T-80 je výrobok, ktorý ponúka veľmi výhodné úžitkové parametre – ako konštrukčný profil s výškou 80 mm, súčasne poskytuje veľmi efektívnu šírku krytiny. Jeho pevnosť umožňuje zväčšiť vzdialenosť medzi podpernými bodmi, pričom zostávajú zachované požadované parametre prenášania zaťaženia, ktoré je stanovené v projekte.

 Viac➜

Konštrukčný trapézový plech T-130 s veľmi vysokou pevnosťou je určený na používanie v nosných konštrukciách s veľkým rozpätím. Používa sa v priemyselných objektoch. Jeho pevnosť umožňuje zväčšiť vzdialenosť medzi podpernými bodmi, pričom zostávajú zachované požadované parametre prenášania zaťaženia, ktoré je stanovené v projekte.

 Viac➜

Konštrukčný trapézový plech T-135B.930 s veľmi vysokou pevnosťou je určený na používanie v nosných konštrukciách s veľkým rozpätím. Používa sa v priemyselných objektoch. Jeho pevnosť umožňuje zväčšiť vzdialenosť medzi podpernými bodmi, pričom zostávajú zachované požadované parametre prenášania zaťaženia, ktoré je stanovené v projekte.

 Viac➜

Konštrukčný trapézový plech T-135-950 s veľmi vysokou pevnosťou je určený na používanie v nosných konštrukciách s veľkým rozpätím. Používa sa v priemyselných objektoch. Jeho pevnosť umožňuje zväčšiť vzdialenosť medzi podpernými bodmi, pričom zostávajú zachované požadované parametre prenášania zaťaženia, ktoré je stanovené v projekte.

 Viac➜

T-153 je vysoký štrukturálny profil vysokej pevnosti. Odporúča sa hlavne pre konštrukcie s veľkou vzdialenosťou medzi nosníkmi. Jeho pevnosť umožňuje zväčšiť vzdialenosť medzi podpernými bodmi, pričom zostávajú zachované požadované parametre prenášania zaťaženia, ktoré je stanovené v projekte.

 Viac➜

T-160 je vysoký štrukturálny profil vysokej pevnosti. Odporúča sa hlavne pre konštrukcie s veľkou vzdialenosťou medzi nosníkmi. Jeho pevnosť umožňuje zväčšiť vzdialenosť medzi podpernými bodmi, pričom zostávajú zachované požadované parametre prenášania zaťaženia, ktoré je stanovené v projekte.

 Viac➜

Konštrukčný trapézový plech T-200 s veľmi vysokou pevnosťou je určený na používanie v nosných konštrukciách s veľkým rozpätím. Používa sa v priemyselných objektoch. Jeho pevnosť umožňuje zväčšiť vzdialenosť medzi podpernými bodmi, pričom zostávajú zachované požadované parametre prenášania zaťaženia, ktoré je stanovené v projekte.