Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 40x20 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Chróm |
| Hmotnosť / ks | 0.0450 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828348 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.09 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 20 |
| Výška | 20 |
| Hĺbka | 40 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x20 mm |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka