Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 84x60x66 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Hmotnosť / ks | 0.2350 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126000 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.255 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 84x60x66 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka