Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 7x14x6 cm |
| Farba | Biela |
| Výbava | Časovač |
| EAN | 8590913123801 |
| Taric | 90321020 |
| Hmotnosť / ks | 0.2400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 0.24 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Výbava | Časovač |
| Rozmer | 7x14x6 cm |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka