Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO-E |
| Rozmer | 500x1340 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1340 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 500.00 W |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 16.2000 kg |
| EAN | 8590913935169 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 500 |
| Výška | 1340 |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Rozmer | 500x1340 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Príkon | 500 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | metro-e |
| Váha | 16.2 |
kalkulačka