Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 38,5x78,5x63 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 785 mm |
| Hĺbka | 630 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný, Umývadielko |
| Balenie obsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil, Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | Vodovodná batérie, WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 50.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913997297 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 385 |
| Výška | 785 |
| Hĺbka | 630 |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 38,5x78,5x63 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný;Umývadielko |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Montážna sada;Napúšťací a vypúšťací ventil |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Balenie neobsahuje | Vodovodná batérie;WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3,5 l;Splachovanie 5 l |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 50 |
| Ostatné | Odpad spodný;Odpad zadný;Umývadielko |