Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL pre umývadielka |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 139 mm |
| Hĺbka | 92 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 68 mm |
| Ostatné | Pre umývadielko |
| Hmotnosť / ks | 0.9800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913814730 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 0.95 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 139 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 25 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Pre umývadielka |
| Tvar | Kruhové |
| séria | small pre umývadielka |
| Šírka | 45 |
| Hĺbka | 92 |
| Výška výtoku | 68 |
| Ostatní | Pre umývadielko |
| Ostatné | Pre umývadielko |
kalkulačka