Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL pre umývadielka |
| Šírka | 35 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 58 mm |
| Ostatné | Pre umývadielko |
| Prietok (3 bar) | 10.220 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.7700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913833687 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.88 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 130 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 10.22 |
| Priemer kartuše | 25 |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Pre umývadielka |
| Tvar | Kruhové |
| séria | small pre umývadielka |
| Šírka | 35 |
| Hĺbka | 82 |
| Výška výtoku | 58 |
| Ostatní | Pre umývadielko |
| Ostatné | Pre umývadielko |
kalkulačka