Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 60 cm |
| Dĺžka | 600 mm |
| Farba | Chróm |
| Veľkosť závitu | FxMBK M10x1/2" |
| Hmotnosť / ks | 0.0900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8595163509962 |
| Taric | 73269050 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.09 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60 cm |
| Dĺžka | 600 |
| Veľkosť závitu | FxMBK M10x1/2" |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka