Váš nákupný košík je prázdny
Pozor !!! Set neobsahuje batériu a wc sedátko !
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
WC kombi misa HYGIE, s umývadlom
POZOR – pre spodný odpad je nutné dopojiť odpadovú rúrku na zadný vývod (spodný vývod nie je v tele keramiky)
Misa s nádržkou ako jeden kus keramiky
Vrátane splachovacej súpravy, s chrómovým dual tlačidlom na úsporu vody (splachovanie 3 a 6 l)
Upevňovacie skrutky sú súčasťou balenia
WC inštalujte minimálne 3,5 cm od steny
Toto WC je ideálnym variantom do malých miestností, kde je potrebné ušetriť priestor.
Umiestnením umývadla na nádržke dochádza k šetreniu vody, ktorá pri umývaní rúk preteká do nádržky, až do jej úplného napustenia. V prípade plnej nádržky odteká voda do misy.
Pripojenie vody k ventilu je cez nádržku, ktorá má spodné napúšťanie, sú k nej 2 prívody vody.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 36,5x78x72cm |
| Šírka | 365 mm |
| Výška | 780 mm |
| Hĺbka | 720 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný, Umývadielko |
| Balenie obsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil, Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | Vodovodná batérie, WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 49.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913941740 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 365 |
| Výška | 780 |
| Hĺbka | 720 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36,5x78x72cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný;Umývadielko |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| Váha | 49.8 |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4 l;Splachovanie 6 l |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| imported | Sapho |
| Balenie obsahuje | Montážna sada;Napúšťací a vypúšťací ventil |
| doprava príplatok | 20 |
| Ostatné | Odpad spodný;Odpad zadný;Umývadielko |
kalkulačka