Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-SQUARE |
| Rozmer | 70x145x100 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 200 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.6510 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913126451 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.5 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 70 |
| Výška | 145 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 70x145x100 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Objem dávkovača | 200 |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | x-square |
kalkulačka