Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-STEEL |
| Rozmer | 80x190x133 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 133 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 230 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.7140 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913128509 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.6 |
|---|---|
| Farba | Nerez mat |
| Šírka | 80 |
| Výška | 190 |
| Hĺbka | 133 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 80x190x133 mm |
| Materiál | Nerez |
| Objem dávkovača | 230 |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | x-steel |
kalkulačka