Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 80x180x100 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 230 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.7180 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913127076 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.6 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 80 |
| Výška | 180 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 80x180x100 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Objem dávkovača | 230 |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | x-round |
kalkulačka