Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 68x160x105 mm |
| Šírka | 68 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 150 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828157 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.47 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 68 |
| Výška | 160 |
| Hĺbka | 105 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 68x160x105 mm |
| Materiál | Sklo;Zliatina |
| Objem dávkovača | 150 |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | samba |
| 3D model | ANO |
kalkulačka