Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | RUMBA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 70x160x115 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 160 ml |
| EAN | 8590913828065 |
| Taric | 84798997 |
| Hmotnosť / ks | 0.4900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 0.49 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 70 |
| Výška | 160 |
| Hĺbka | 115 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 70x160x115 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Objem dávkovača | 160 |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Ostatné tvary |
| séria | rumba |
kalkulačka