Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 83 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Výška výtoku | 30 mm |
| EAN | 8015385610333 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnosť / ks | 1.4900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 1.49 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 160 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 83 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Výška výtoku | 30 |
kalkulačka