Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SILFRA |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 64 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Výška výtoku | 95 mm |
| EAN | 8019571267219 |
| Taric | 74182000 |
| Hmotnosť / ks | 0.5200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 0.52 |
|---|---|
| Priemer zátky | 26 |
| Farba | Chróm |
| Výška | 160 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Tvar | Kruhové |
| Šírka | 64 |
| Hĺbka | 120 |
| Výška výtoku | 95 |
kalkulačka