Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 168 mm |
| Výška | 53 mm |
| Hĺbka | 107 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Prietok (3 bar) | 31.250 l/min |
| EAN | 8590913810411 |
| Taric | 84818019 |
| Hmotnosť / ks | 1.0360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 1.5 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 168 |
| Výška | 53 |
| Hĺbka | 107 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 31.25 |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Tvar | Kruhové |
kalkulačka