Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 6 rokov |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 62 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Druh ovládania | Páka |
| EAN | 8015385114602 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnosť / ks | 1.6100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 1.61 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 130 |
| Hĺbka | 70 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Kruhové |
| Výška | 62 |
kalkulačka