Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| EAN | 8024587003553 |
| Taric | 74182000 |
| Hmotnosť / ks | 0.8500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 0.8 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Hĺbka | 210 |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 210 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Tvar | Kruhové |
| Šírka | 60 |
| Výška | 60 |
kalkulačka