Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | VIPE |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 500x525 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 525 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 59.00 W |
| Hmotnosť / ks | 2.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913113567 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 500 |
| Výška | 525 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Tvar E |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Rozmer | 500x525 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Príkon | 59 |
| Záruka | 2 roky |
| 3D model | ÁNO |
| séria | vipe |
| Váha | 2.4 |
kalkulačka