Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Elektrické vykurovacie telesá so štvorhrannými rúrkami. Elektrické kúrenia sú vhodné na umiestnenie do kúpeľní, chodieb alebo WC. Sú opatrené elektrickou vykurovacou tyčou s káblom a vidlicou do zásuvky.
Radiátor nie je vybavený termostatom priestorovej teploty – odporúčame použiť zásuvkový termostat ST311.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | TONDI-E |
| Rozmer | 450x1690 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 1690 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 600.00 W |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 22.5000 kg |
| EAN | 8590913929748 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 450 |
| Výška | 1690 |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Rozmer | 450x1690 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Príkon | 600 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | tondi-e |
| Váha | 22.5 |
kalkulačka