Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 157x70x67 cm |
| Dĺžka | 1570 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 670 mm |
| Objem | 210.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Voľne stojace |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Balenie neobsahuje | Sifón, Výpusť |
| Hmotnosť / ks | 190.0100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729039693 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Váha | 190.01 |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Farba | Biela |
| Šírka | 700 |
| Výška | 670 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Voľne stojace |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru;Inštalácia - sifón nad podlahu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 157x70x67 cm |
| Objem | 210 |
| Dĺžka | 1570 |
| Materiál | Liaty mramor |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie neobsahuje | Sifón;Výpusť |
| 3D model | ANO |