Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 150x75x46 cm |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 460 mm |
| Objem | 279.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Voľne stojace |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Hmotnosť / ks | 150.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729079682 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Váha | 150 |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Farba | Biela |
| Šírka | 750 |
| Výška | 460 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Voľne stojace |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru;Inštalácia - sifón do podlahy;Inštalácia - sifón nad podlahu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 150x75x46 cm |
| Objem | 279 |
| Dĺžka | 1500 |
| Materiál | Liaty mramor |
| Záruka | 2 roky |
| doprava príplatok | 30 |
| 3D model | ANO |