Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 170x84x61,5 cm |
| Dĺžka | 1700 mm |
| Šírka | 840 mm |
| Výška | 615 mm |
| Objem | 309.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Voľne stojace |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Balenie obsahuje | Výpusť, Sifón, Nastaviteľné nožičky |
| Hmotnosť / ks | 165.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729001294 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Váha | 165 |
| Farba | Biela |
| Šírka | 840 |
| Výška | 615 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru;Inštalácia - sifón nad podlahu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 170x84x61,5 cm |
| Objem | 309 |
| Dĺžka | 1700 |
| Materiál | Liaty mramor |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Výpusť;Sifón;Nastaviteľné nožičky |
| 3D model | ANO |
kalkulačka