Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SUPE |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 360x810 mm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 810 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 107.00 W |
| Hmotnosť / ks | 4.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913113543 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 360 |
| Výška | 810 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Rozmer | 360x810 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Príkon | 107 |
| Záruka | 2 roky |
| 3D model | ÁNO |
| séria | supe |
| Váha | 4.6 |
kalkulačka