Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | SIEGER |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.9730 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877544 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 rokov |
| Váha | 2.973 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Hĺbka | 160 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 7 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Tvar | Kruhové |
| séria | sieger |
| Šírka | 210 |
| Výška | 90 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka