Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | SCHMITZ |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 175 mm |
| Hĺbka | 195 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Prietok (3 bar) | 13.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.6700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878435 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 rokov |
| Váha | 1.68 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 175 |
| Hĺbka | 195 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 13 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 7 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Tvar | Kruhové |
| séria | schmitz |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka