Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šírka | 114 mm |
| Výška | 700 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Dĺžka hadice | 1500 mm |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Ostatné | Jedna funkcia, Set: + držiak + hadica, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.8700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881510 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Váha | 1.187 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 114 |
| Výška | 700 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | ABS/nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | Set: + sprcha + hadica;AntiCalc |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 22 mm |
| Ostatní | Jedna funkcia;Set: + držiak + hadica;AntiCalc |
| Ostatné | Jedna funkcia;Set: + držiak + hadica;AntiCalc |
| Dĺžka hadice | 1500 |
kalkulačka