Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 250x30x100 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838347 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.2 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 250 |
| Výška | 30 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 250x30x100 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 10 rokov |
| 3D model | ANO |
kalkulačka