Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 700x310 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Nosnosť | 150.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 3.3684 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956951300 |
| Taric | 39269097 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.06 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 700 |
| Hĺbka | 300 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 700x300 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Nosnosť | 150 |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
kalkulačka