Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 880x140x320 mm |
| Šírka | 880 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Materiál | Nerez, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Nosnosť | 110.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 1.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913841590 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.9 |
|---|---|
| Šírka | 880 |
| Výška | 140 |
| Hĺbka | 320 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 880x140x320 mm |
| Materiál | Nerez;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Nosnosť | 130 |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
kalkulačka