Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 700x1020x410 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 1020 mm |
| Hĺbka | 410 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Nosnosť | 150.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 5.5750 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956951355 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 5.69 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 700 |
| Výška | 1020 |
| Hĺbka | 410 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 700x1020x410 mm |
| Materiál | Hliník;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Nosnosť | 150 |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
kalkulačka