Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | MILA |
| Rozmer | 145x420x145 mm |
| Šírka | 145 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hĺbka | 145 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika, Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956168357 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 145 |
| Výška | 420 |
| Hĺbka | 145 |
| Rozmer | 145x420x145 mm |
| Materiál | Keramika;Oceľ |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | mila |
| Balenie | 1 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.95 |
kalkulačka