Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | LUCREZIA |
| Rozmer | 100x460x100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.9040 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341104255 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.844 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 100 |
| Výška | 460 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 100x460x100 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | lucrezia |
kalkulačka