Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | CHLOÉ |
| Rozmer | 101x415x101 mm |
| Priemer | 101 mm |
| Šírka | 101 mm |
| Výška | 415 mm |
| Hĺbka | 101 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.3510 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062858222 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.351 |
|---|---|
| Priemer zátky | 101 |
| Farba | Biela |
| Šírka | 101 |
| Výška | 415 |
| Hĺbka | 101 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 101x415x101 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | chloé |
| Priemer | 101 |
kalkulačka