Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | LUCY |
| Rozmer | 97x470x97 mm |
| Šírka | 97 mm |
| Výška | 470 mm |
| Hĺbka | 97 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.9040 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341099636 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 97 |
| Výška | 470 |
| Hĺbka | 97 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 97x470x97 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | lucy |
| Váha | 0.904 |
kalkulačka