Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | VERBENA |
| Rozmer | 78x456x78 mm |
| Šírka | 78 mm |
| Výška | 456 mm |
| Hĺbka | 78 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.6960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341096994 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.626 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 78 |
| Výška | 456 |
| Hĺbka | 78 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 78x456x78 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | verbena |
kalkulačka