Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | INSIA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 200x778x392 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 778 mm |
| Hĺbka | 392 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 2.9080 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341307410 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 200 |
| Výška | 778 |
| Hĺbka | 392 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 200x778x392 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | insia |
| Váha | 3.601 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka