Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 155x890x390 mm |
| Šírka | 155 mm |
| Výška | 890 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 3.6010 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341181027 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 2.95 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 155 |
| Výška | 894 |
| Hĺbka | 390 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 155x894x390 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| 3D model | ANO |
kalkulačka