Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 250x798x453 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 798 mm |
| Hĺbka | 456 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný, Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 3.1340 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341307434 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 250 |
| Výška | 798 |
| Hĺbka | 456 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 250x798x453 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 3.35 |
| séria | x-round |
| 3D model | ANO |
kalkulačka