Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LTK |
| Rozmer | 740 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Výkon | 800 W |
| Stupeň krytia | IP64 |
| Hmotnosť / ks | 1.9120 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913943393 |
| Taric | 85168080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 740 mm |
| Stupeň krytia | IP64 |
| Výkon | 800 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | ltk |
| Váha | 1.912 |
kalkulačka