Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 90x19x28 mm |
| Priemer | 19 mm |
| Šírka | 19 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak poličky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / pár | 0.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913127038 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.08 |
|---|---|
| Priemer zátky | 19 |
| Farba | Chróm |
| Šírka | 19 |
| Výška | 19 |
| Hĺbka | 28 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 90x19x28 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak poličky |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | x-round |
| Priemer | 19 |