Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 200x8x200 mm |
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Materiál | Sklo |
| Hmotnosť / ks | 0.6200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913846847 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.62 |
|---|---|
| Farba | Transparentné/Číra |
| Šírka | 200 |
| Výška | 8 |
| Hĺbka | 200 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 200x8x200 mm |
| Dĺžka | 200 |
| Materiál | Sklo |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka