Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 140x55x125 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2940 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913128325 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.36 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 140 |
| Výška | 55 |
| Hĺbka | 125 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 140x55x125 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Drôtené |
| séria | x-round |
kalkulačka