Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SMART |
| Rozmer | 126x34x98 mm |
| Šírka | 126 mm |
| Výška | 34 mm |
| Hĺbka | 98 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 0.3700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341084595 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.37 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 126 |
| Výška | 34 |
| Hĺbka | 98 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 126x34x98 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Drôtené |
| séria | smart |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
kalkulačka