Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 65x90 cm |
| Šírka | 650 mm |
| Výška | 900 mm |
| Farba rámu | Bez rámu |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Tvar | Iný |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 8.7020 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913812071 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Váha | 8.702 |
|---|---|
| Šírka | 650 |
| Výška | 900 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 65x90 cm |
| Výbava | Police |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Iný |
| Farba rámu | Bez rámu |
kalkulačka